+90 533 722 14 33
·
sedatpolat@gmail.com
·
Pzt-Paz 7 / 24
Bize Ulaşın

Bilkent Web Tasarım

Bilkent Web Tasarım olarak sektördeki 20 yıllık tecrübemizle; gerek kurumsal gerek ise bireysel web tasarım ihtiyaçlarınıza profesyonel, kreatif ve işlevsel çözümler sunuyoruz.

Kurumsal web sitesi, kişisel web sitesi, doktor sitesi, avukat sitesi, e-ticaret sitesi vb… tüm web tasarım ve yazılım ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.

Ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize daha profesyonel ve başarılı bir şekilde sunabilmeniz için sizlere yardımcı oluyoruz.

Modern, fonksiyonel, tüm cihazlar ile uyumlu, SSL entegrasyonlu, hızlı, SEO uyumlu ve daha fazlası…


Bir firmanın kurumsal internet sitesi, işletmenizin tanıtımı ve çevrimiçi pazarlaması açısından önemli bir araçtır. Neden mi? Çünkü dijital dünyada ürün veya hizmetleriniz ile ilgilenen müşterilerinizin sizi değerlendirebileceği tek yerin internet siteniz olduğunu unutmayın.


İlk izlenim sadece internet sitenizin tasarımı değil aynı zamanda fonksiyonelliği, erişilebilirliği ve kullanıcı dostu olmasıdır.

Müşterilerimizin internet sitelerini tüm cihazlar ile uyumlu hale getiriyoruz. Bu sayede potansiyel müşterileriniz ile firmanız aranızdaki ilk etkileşimi kusursuz hale getirmeye çalışıyoruz.

İnternet sitenizi standart SEO uyumlu halde teslim ediyoruz. Arama motorlarının gözünde başarılı bir şekilde indexlenmeye başlamanıza yardımcı oluyoruz.


İnternet sitenizi SSL entegrasyonu ile varsayılandan daha güvenli hale getiriyor, internet sitenizin arama motoru optimizasyonu çalışmalarına pozitif puan ekliyoruz.

Related Posts

Leave a Reply

Call Now ButtonHEMEN ARA
Paylaş
Bağlantıyı kopyala